O mne

Vitaj!

Spoznaj kto som, nalaď sa, či budeš so mnou rezonovať. Je to veľmi dôležité pri akejkoľvek spolupráci. Chcem Ti dať maximum mojich vedomostí, ktoré som nazbierala.

Mám dlhoročné skúsenosti z rôznych oblastí života. Veď za 39 rokov, sa človek oťuká, obije z každej strany, nazbiera mnoho poznatkov, že?

U mňa to nebolo inak. Preto viem a pevne verím, že našou spoluprácou získaš veľa užitočných rád do svojho života. Obohatím Ťa a nastavíš si život podľa svojich predstáv, ako chceš Ty. Najmúdrejšie je učiť sa z chýb iných. Súhlasíš? Viem, že určite áno.

Kto som?

V prvom rade som dvojnásobná mamina, úžasná žena, ktorá konečne začala žiť život podľa seba. Mnohé roky tomu tak nebolo.

Žila som 15 rokov v zahraničí, pracovala ako čašníčka, starala sa vzorne o zákazníkov a poskytovala im excelentný servis v tom cudzom svete, ktorý som tak veľmi túžila poznať. Bola to krásna etapa môjho života, zažila som toho naozaj neúrekom, no zhruba pred štyrmi rokmi vo mne nastal zlom. Chcela som sa posunúť ďalej, urobiť ďalší krok. Prestával ma baviť bežný stereotyp, chodiť do práce, netešili ma deti, manžel, jednoducho som VYHORELA.

Chcela som VIAC. 

Byť sama sebou a pomáhať iným inak. Dotknúť sa duší mnohých ľudí. Vždy som milovala ľudí, niektorých až tak veľmi, že som na dlhú dobu stratila SEBA. Moje sny sa rozplynuli, aj keď mnohé sa splnili. Vydala som sa, stala som sa mamou, naučila sa jazyk, žila dlho v Anglicku, ale tu sa cesta neskončila. Nie, nie. Začalo to gradovať, lebo som sa rozhodla to zobrať zase do svojich rúk.UROBILA SOM ROZHODNUTIE, začala som sa obzerať po PRÍLEŽITOSTIACH a prišli.

MLM spoločnosť Forever living products zaujala moje srdce aj myseľ, zamilovala som si ALOE VERA produkty, filozofiu firmy, naučila sa rôzne techniky, know-how, spoznala úžasných ľudí, pochopila, aký dôležitý je OSOBNOSTNÝ rozvoj, keď sa chceš posúvať vpred. Nazbierala som fantastické životné skúsenosti a moja energia rastie ďalej. Teraz hlavne pomáham PORADENSTVOM a KONZULTÁCIAMI už možno čoskoro aj Tebe, ak sa rozhodneš so mnou spolupracovať. Viem Ti pomôcť, zmeniť si život.

Mám tiež dar v rukách, masírujem, rozsviecujem duše, ukľudňujem mysle tým, ktorí to potrebujú.

V mojej Oáze zdravia a relaxu máš príležitosť zažiť to na vlastnej koži a keď vyskúšaš raz, budeš sa chcieť vrátiť znova a znova a znova. Garantujem! Viem, že chceš od života viac, veď preto ešte stále čítaš tieto riadky.

Pomôžem Ti, vďaka mojej energii, zabudnúť, vymazať, rozlúsknuť tie oriešky Tvojich obáv, súžení, odbremeníš sa od stresu, negativity, rôznych blokov. 

Už nie si na to sám/sama. Máš mňa. Neverím na NÁHODY. Tie neexistujú! Všetko sa deje práve TU a TERAZ! Všetko je tak ako má byť. Ak Ťa to zaujalo a chceš spolupracovať...

Kontaktuj ma! Rezervuj si so mnou prvú 30 min. konzultáciu ZDARMA a tak sa rozhodneš, či poletíme do mojej RÍŠE DIVOV spoločne. Zbavím Ťa Tvojich problémov rýchlo, jednoducho a s ľahkosťou. Čo Ty na to? Ideme lietať SPOLU? Všetkým Ťa prevediem s láskou a v pokoji. Máš moje slovo.  Rezervuj si miesto HNEĎ. Nenechávaj veci na potom, to bude NIKDY! Dobre to poznám...bola som tam. CHOĎ DO AKCIE, KONAJ TERAZ !!! 

Bude to J A Z D A !  V E R  MI !

S láskou Alenka 

Rezervujte si termín konzultácie

© 2022 Oáza zdravia a relaxu Hurbanova 18, Business centrum 2, 3. posch., miestnosť č. 13, Bardejov, 085 01 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky